2015-2016 навчальний рік

Увага! Міністерством освіти і науки України затверджено орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році (Наказ МОН №94 від 08 лютого 2016 року "Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році")

Документом визначено, що шкільні іспити учнів 4-х класів відбудуться з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.

Учні 9-х класів з 1 по 8 червня складуть іспити з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.

У 2016 році підсумкова державна атестація учнів 11 класує обов’язковою з трьох навчальних предметів для всіх випускників. 5 травня у пунктах проведення ЗНОвідбудеться тестування з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 11 травня та 13 травня у пунктах ЗНО будуть проведенні тестування з математики та історії України.20 травня у навчальних закладах, за завданнями Міністерства освіти і науки України, відбудеться іспит з іноземної мови.Увага! Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

Більш детально про ДПА за посиланням.До уваги учнів 11 класу! На цій сторінці ви будете бачити матеріали, які допоможуть вам у реєстрації ЗНО, підготовці до нього. Слідкуйте, будь ласка, за повідомленнями.

Увага! З 05 січня розпочинається реєстрація на ЗНО.

Пропонуємо ознайомитися з інфографікою "Поради особам, які планують складати ЗНО у 2015 році"

Шановні одинадцятикласники, ознайомтеся, будь ласка, з інформацією щодо реєстрації на ЗНО

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.