2015-2016 навчальний рік

Домашні завдання за 25 січня 2016 року

10 клас

 • зарубіжна література: Повторити вивчений матеріал за творчістю Ч. Діккенса Ф. Достоєвського. Підготуватися до контрольної роботи.

11 клас

 • українська література: О. Довженко. "Україна в огі" - прочитати; цитати до образів Лавріна Запорожця, Олесі, Заброди; критика с. 218-227
 • біологія: параграфи 34-36
 • історія: параграф 26 - вивчити

Домашні завдання за 11 січня

10 клас

 • параграфи 4-8 - повторити; стор. 103 - відповіді на питання; стор. 105 - завдання 1-5

11 класСтруктуру старшої школи складають 10 та 11 класи, які налічують 26 учнів.

Учні навчаються за програмами профільного рівня:

 • 10 клас - філологічний профіль (української філології). Профільні предмети: українська мова, українська література, світова література
 • 11 клас - історичний профіль. Профільні предмети: історія України, всесвітня історія.

Інформація про класних керівників 10-11 класів за посиланням


До уваги учнів 11 класу та їх батьків!

Розклад проведення державної підсумкової атестації:
 • історія України - 22.05.2015
 • математика - 26.05.2015
 • географія - 26.05.2015
 • біологія - 26.05.2015

Затверджено графік шкільних іспитів у 2015 році

Міністерством освіти і науки підписано наказ про проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2014/15 навчальному році, яким визначено терміни проведення ДПА у 4-х, 9-х та 11-х класах, а також орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань.

Одинадцятикласники проходитимуть державну підсумкову атестацію у два етапи: 24 квітня у пунктах тестування відбудеться ДПА з української мови у форміЗНО. Другий етап підсумкової атестації відбудеться у період з 22 по 28 травня, в цей час випускники шкіл складуть іспити ще з двох навчальних предметів - математики або історії України та предмета за вибором учнів. У 2015 році державна підсумкова атестація школярів буде проведена відповідно до нового Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти. Атестація буде проведена у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладатимуться учителями відповідного фаху та затверджуватимуться керівником навчального закладу. Виключенням стане атестація одинадцятикласників з української мови, яка відбудеться у формі ЗНО, а завдання, відповідно, укладатимуться Українським центром оцінювання якості освіти.

Усі завдання ДПА мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами. Результати ЗНО з української мови учнів 11-х класів будуть надіслані навчальним закладам Українським центром оцінювання якості освіти, після чого вони будуть зараховані, як результати підсумкової атестації. У Міністерстві освіти і науки зазначають, що учні 11-го класу матимуть право вибору складання іспиту з історії або математики. Частина учнів класу може обрати історію, а інша - математику. Щодо предметів за вибором в 11-му класі, то кожен учень зможе обрати будь-який предмет, винесений на атестацію.У школах, класах або групах з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.


До уваги учнів 10-11 класів: інформація про пробне ЗНО

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.